| anonim_4396 a întrebat:

TPU! In calitate de reprezentant, pot comanda produse Avon din Romania in asa fel incat comanda sa ajunga direct in strainatate?

Răspuns Câştigător
| MaddieGirl10 a răspuns:

Nu stiu daca se poate thinking sunt reprezentant de aproape 1 an la avon si n-am auzit ca se poate asa ceva. desi poti incerca daca ii spui liderului tau atunci cand te inscrie.sau daca a facut-o deja sa-ti puna adresa din tara in care stai ca sa o primesti acolo. desi va dura destul de mult laughing si nu cred ca posta sau curieratul se va duce intr-o alta tara laughing iti recomand sa te inscrii in avon-ul din tara respectiva pentru exista avon si in alte tari din Europa big grin si chiar dinafara Europei laughingwinking