| anonim_4396 a întrebat:

In septembrie trebuie sa merg la o petrecere in club cu prietenii si nu stiu cu ce sa ma îmbrac. Astept păreri.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita ca nu poti merge la nici un club, pentru ca nu ai implinit 18 ani, deci este interzis minorilor sa intre in cluburi.
Cum se fac razii dese la cluburi, daca reusesti sa pacalesti paza, vei fii prinsa de Politie cand vor intra in Club peste noapte si dusa la sediul politiei. De acolo este decizia lor daca va vor da amenda si iti vor chema parintii sau va vor duce 1-2 nopti la puscarie.

| Hexiled a răspuns:

Buna, ai putea sa iti intrebi prietenii cu ce se vor imbraca si ei, ca sa stii sa te imbraci cu ceva asemanator ca sa te simti un largul tau. Astfel eviti situatia in care ei sunt imbracati elegant iar tu lejer si invers.

| EraserHead a răspuns:

Imbracate cu ce ai in dulap,. lol Ai vrea sa stim noi ce ai tu in dulap ca sa iti propunem cu ce sa te imbraci? Imbracate cu ceva comod/lejer sa te simti bine. O rochie potrivita si o bluza putin decoltata. idk. Daca nu mergi si cumpara-ti ceva. happy

| LexTerOp a răspuns:

Imbraca-te cu ce ai in dulapul tau rolling on the floor Iti dau un sfat : Ca intr-un club, nu te duce cu ceva stramt pe tine si chiar foarte mult decoltat, o tinuta lejera. si daca ai peste 18 ani ai grija daca ai sub 18... ii mai complicat

Deci o rochie mai potrivita cu stilul tau, si iti poti intreba prietenii cu ce se imbraca si iti vei forma o idee, dar sa nu fie stramt si decoltat mult, Cu placere.

| Gabriela_Serban_Si_1995 a răspuns:

Nu trebuie neapărat să ai 18 ani și eu mă duc și nu am 18 împliniți. Îmbracă o rochie mulata cu decolteu in V daca ai, dacă nu o pereche de pantaloni scurți și o bluza frumoasa. Acum rămâne la aprecierea ta cu ce îți place și cu ce îți stă bine. Funda?