| Alex1929386543 a întrebat:

În ultima vreme imi cade părul foarte tare. Din ce cauza si cum as putea opri asta?

Răspuns Câştigător
| bbnnmm a răspuns:

Cauzele pot fi multiple: stres, prinzi părul prea strâns, diferite probleme de sănătate, alimentație inadecvată, utilizarea excesivă a instrumentelor/produselor de stlizare, etc. Poți încerca șampoane pentru stimularea creșterii părului: Alpecin (l-am folosit și e super), Parusan, Recupar, Plantur, Gerovital sau pastile (Forcapil).

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, poate fi din cauză că folosești placă de păr, vopsea, lipsă de calciu etc.
https://www.youtil.ro/......i-parului/

| Teo29 a răspuns:

Buna, foloste sampon : Sapun moale de la Hofigal si dupa aplica Lotiune Chel stop tot de la Hofigal.
Ai instructiunile pe spatele produselor, gasesti la plafar. Ajuta foarte mult!