| UnBaiatSimpluCeCautaAjutor a întrebat:

Întrebarea este pentru cei din Constanta. Stie cineva un magazin special pentru produse de par(styling, îngrijire etc)sau produse de tip "Barber shop" care sa fie deschis? La supermarket in zona de îngrijire nu au produsul de care am nevoie și ma gândesc ca poate găsesc la un magazin specializat numai pe asta

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu au produsul de care am nevoie" - care ar fi ăla, poate ajutăm

| UnBaiatSimpluCeCautaAjutor explică (pentru sierra1):

Pomada pentru par, diverse firme. Nu am reușit sa găsesc in supermarketuri la zona de styling. De pe internet nu am comandat încă pentru ca am sperat ca poate totuși găsesc pe undeva