| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... intretinerea tenului. Ce creme bune ati descoperit? Sunteti fidala unei anumite marci sau aveti un regim in permanenta schimbare? Care este rutina zilnica pentru ten atat dimineata cat si seara?

3 răspunsuri:
| JulyDreams a răspuns:

Incearca Paula's Choice. Sunt mai bune decat orice gasesti pe piata din Ro. Sunt facute in US; se da comanda online de pe siteul din Ro; distribuitorul este in Timisoara. Au multe game, pentru ten cu diverse probleme, anti-age, protectie solara, etc... gasesti pe site:
https://www.paulaschoice.ro
Poti incerca cu mostre la inceput, ca sa vezi cum te simti cu produsul, inainte sa il comanzi full.
Ofera si consultanta gratis la info@paulaschoice.ro
Multe sfaturi cosmetice poti gasi si pe siteul doamnei care detine Paula's Choice Ro - https://www.pasagera.ro

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

In primul rând depinde ce tip de ten ai (uscat, mixt sau gras), după care îți voi spune pașii simpli pe care trebuie sa-i urmezi! De exemplu eu il am mixt, in Zona T imi este tenul gras, iar spre exterior il am uscat! Imi e destul de greu cu el, dar daca am o rutina zilnică de curățare a pielii nu am probleme. O zi minunata!