| RaLuCa15Ralu a întrebat:

Bună,TPU! :* La cați ani mă pot pensa? Doar intreb, de curiozitate. Eu aș crede că la 18 ani. Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Mi se pare cam tarziu... te pensezi cand ai nevoie :* bine nici la 10 ani sa stai cu penseta in mana laughing eu una m am pensat prima oara la 13 :*
Gandeste te la fetele brunete cu sprancene groase si cu par intre ele... ce sa faca, sa stea cu stuf la ochi? E urat...
Plus ca pana la 18 ani ai o gramada de evenimente (banchet, balul bobocilor, zile de nastere) nu poti sa apari imbracata frumos, cu parul facut, machiata si omizi deasupra ochilor... e o chestie de ingrijire :*
Dar fiecare cum considera

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic de la 15-16 ani

| maria999 a răspuns:

Eu m-am pensat la 14 ani prima data. La 18 ani mi se pare tarziu nu stiu adica dupa parera mea si sprancenele conteaza destul de mult in aspectul fetei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te pensezi cand vrei tu si cand crezi ca e cazul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 ani e doar o cifra. Nu o cifra trebuie sa ne spuna ca suntem pregatiti sau e momentul potrivit, creierul trebuie sa o faca.

| xCrazyGirl a răspuns:

Eu m-am pensat pentru prima data la 14 ani la salon, acum am 15 si o fac singura