| Anonima91837 a întrebat:

Buna TPU.
Ma confrunt cu o problema care ma face sa nu ma simt bine cu mine.
Am undeva la 1.51 si 45 de kg, la corp sunt multumita de cum arat insa fata mea este destul de grasana, iar pometii mei sunt mari din cauza grasimii.
Am tinut o dieta si am facut sport (inca le tin) dar niciun rezultat.
Ati putea sa-mi recomandati o masca pentru fata care ar putea sa ma ajute sau ceva? Rog seriozitate

1 răspuns:
| Pleșa_Roxana_1990 a răspuns:

Sa știi ca exista sport si pentru fata. Măștile nu te ajuta cu absolut nimic. Intra pe Youtube si cauta sport pentru fata, deoarece si fata trebuie tonifiata. Mult succes!