| AdrianaB1 a întrebat:

Bună TPU, mă confrunt cu o problemă.
Văd la diferite fete cum au părul drept, fără să fie zburlit prin părți sau în sus.
Ce aș putea să fac? Sau cum să vă explic să mă înțelegeti. Trebuie la fiecare 2 minute să pun părul după ureche, deoarece iese prin părți, sau să folosesc o clamă, ce ar trebui să fac?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu vrei sa folosesti clama, poti folosi agrafa de par subtire, ascunsa sub par.
De asemanea, se poate folosi putin ulei de par sau lac de par pentru a fixa fizura.
Un coafor sau femeile din anturajul tau te pot invata cum sa-ti tii ingrijit si intreg parul.

| WhatMeanLove a răspuns:

1. E făcut cu placă de păr profesională
2.Au păr drept natural
3. Folosesc ulei de cocos