| MoePrettyGold a întrebat:

Buna TPU...
Ma demachiez, tonific si imi hidratez tenul in fiecare seara... in schimb folosesc fond de ten si pudra si am observat pe aripioarele nasului urme de cojite (ca sa ma exprim mai frumos)
Daca aveti vreo idee de ce se intampla asta si poate niste sfaturi n-ar strica...::-)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai raielaughing

| MoePrettyGold explică (pentru anonim_4396):

1 la mana... nu pui asa ceva intr-un raspuns daca ai min de inteligenta si demnitate si 2 la mana... asa ceva sa ii raspunzi mamei tale, da?

| LadyInnah a răspuns:

Aici gasesti multe lucruri interesante despre cosmetica http://www.facebook.com/LadyInnah?success=1