| AlexAL275 a întrebat:

Mă gândeam să mă tund cu mărimea 1, în cât timp ar crește la loc?

6 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Cam 3/luni

| Felys a răspuns:

La mine parul creste cam un centimetru pe luna

| LPCTSTR a răspuns:

Creste la loc, initial lungimea fiind...
Mie de exemplu la spate mi-a crescut parul de la 0.1 la 5-6 cm in vreo 5 luni.

| RobertMoon a răspuns:

Parul creste cam 1 cm pe luna, eu zic sa nu faci asta.

| Reghqen a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană, dacă te tunzi la 1 acum până în Septembrie o să ai părul cam 6-7 centimetri, mai ales că vine căldura, vara crește mai repede părul.
M-am tuns și eu la 2-3 acum o luna cam așa, și deja a crescut vreo 2/3 centimetri, dar ti-am spus depinde de la persoană la persoană.

| xilef123 a răspuns:

Treci la loc, 4!