| justmegirl a întrebat:

ma gandesc oare sa-l uit pe acest baiat care imi place.il vad des ca se uita la mine si mereu cand trec pe langa el ii zice unui prieten:trebuie sa plec. da il vad destul de des cu fostul meu prieten si cu un prieten deal fostului... ce sa fac?happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai de ce sa il uiti? nu ti-a zis ca nu te place.de unde stii ca nu pleaca tocmai de emotie...sunt unii care fac si asa!
Bafta! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca daca el nu te baga in seama si te evita incerca sa il uiti. Nu este singurul baiat de pe lumea aceasta. Poti sa gasesti oricand un alt baiat care sa te placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitalai

| CeaoS a răspuns:

Sa incerci sa il prinzi intr-o situatie in care sa purtati o conversatie.
Daca nu, sa ii iei id-ul si sa incepeti sa va cunoasteti online daca e timid.
Dar de obicei, daca te ignora, sau se vede clar ca nu vrea sa discute cu tine, nu te place.

| Andrei1496 a răspuns:

Pai de ce sa il uiti daca il placi?
eu zic sa discutati intre voi 2 si sa afli ce simte cu adevarat pentru tine
eu iti sugerez sa nu il uitihappy