| Cσcσ a întrebat:

mai am o mica problema.Deci recent m-am tuns bob, pe partea stanga mai lung si pe partea dreapta mai scurt si cu breton.Stiti cum as putea sa imi fac parul sa stea drept dar fara placa de par?happy

3 răspunsuri:
| Anastasia4ever a răspuns:

Poti sa folosesti un balsam bun sau o masca de par (chiar si naturala, preparata de tine). Apoi trebuie sa ai grija sa iti usuci parul cum vrei sa ramana si in zilele urmatoare. happy

| mery198 a răspuns:

Eu mi-l indrept cu peria rotunda si cu feonul.Mai intai iti piepteni parul ud dupa dai cu feonu si te descurci din nou tot cu peria rotunda.Mie una imi iese si am incercat si cu placa si iese la fel.Mult noroc.

| moog a răspuns:

Da cu balsam de par sau cu un pic de otet amestecat cu apa(doar atunci cand te speli pe cap). Funda?