| Anonima6754 a întrebat:

Buna TPUhappy maine am programare la salon sa-mi indrept parul cu keratina, am citit pe net ca e bine 48h inainte de tratament sa nu iti uzi/speli parul, am fost la piscina, dar nu m-am băgat sa nu-mi ud parul dar sora mea mi-a turnat o galeata cu apa in par....credeti ca poate sa-mi afecteze treaba asta cu ceva?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vei vedea la salon sau suna i pe ei si intreaba i sa nu mergi degeaba, macar sa reprogramezi pentru alta data