| Lari16 a întrebat:

Mi-am comandat o pereche de vans old skool de pe epantofi.
Ce părere aveți de site? Astăzi este deja a 3-a zi de când i-am comandat, sâmbătă și duminica poate veni curierul sau sa aștept după luni?
Scuze pentru categorie nu am știut ce sa pun

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Am comandat destul de multe articole de pe epantofi, toate au venit bine și în termen. Sunt profesioniști, lucrează cu foarte multe branduri mari și au în mod regulat reduceri. Sunt bazați în Polonia, așa că nu livrează în termen de o zi. Există vânzători care au într-adevăr depozite în România, cum sunt cei de la fashiondays, care livrează extraordinar de repede.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni o sa îi primesti, sîmbătă duminica nu se lucreaza, iar ieri fiind vineri a fost zi scurtă

| Lari16 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc, dar depre site ști ceva? Dacă sunt originale. Ai comandat?
Mersi mult de răspunsul cu (,) curierul

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lari16):

Nu stiu, eu nu cumpăr de pe internet.

| Lari16 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Luni au venit! Multumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am crezut ca mi dai mie fundalaughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Dupa ce ai facut prostia intrebi? Niste mizerabili care au ca si date de identificare doar un numar de telefon. Cel mai probabil cumpara mizerii contrafacute din China si le baga adaos 250%. Nu puteai sa intrebi inainte sa faci timpenia de a cumpara de la ei? Ai incercat macar sa cauti niste adidasi facuti la noi? https://www.s-karp.ro/urban

| DianaM91 a răspuns:

Daca nu ai primit inca coletul, nu iti face griji. Il vei primi in curand. De obicei dureaza aprox o saptamana pana iti ajunge comanda. Dureaza asa mult pentru ca vin din Polonia. Eu mi-am cumparat foarte multe perechi de pantofi/adidasi de la ei si am fost foarte multumita. Am returnat fara probleme atunci cand am luat masura gresita.