| adrili10 a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat o pereche de tenesi puma din mall si am dat destul de mult pe ei.Am vazut ca scrie made in china.Oare sunt originali sau fake.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Daca pe un produs scrie made în China nu înseamnă neapărat că nu este original, ci că a fost fabricat acolo datorita faptului că mâna de lucru este mai ieftină. Ai tai probabil sunt originali dacă i-ai cumpărat din mall, caută fotografii cu modelul de tenesi pe care ți i-ai cumpărat pe internet și compara-i cu unii originali.