| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, mi-am decolorat de două ori părul anul trecut,iar în decembrie a trebuit să mă tund scurt rău,s-a ars foarte rău, firele s-au dus în sus și a trebuit sa mă tund neapărat, toată porțiunea aceea de unde l-am decolorat s-a făcut praf,din fericire, nu mi l-am decolorat pe tot, mi-am făcut doar pe anumite părți, pentru că eu voiam șuvițe blonde, evident, nu mi-a ieșit nimic, cât timp o sa ii ia sa-si revină? Până îmi va ajunge iar la același nivel, acum am breton și nu-mi place deloc, niciodată nu am purtat breton, folosesc balsam hrănitor și un șampon de care îmi crește mai repede, in decembrie m-am tuns, va trebui in câteva luni să-mi iau iar din vârfuri câte puțin? Că sa ia arsura aceea definitiv.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tu știi cum era înainte, tu știi cât te-ai tuns, tu știi dacă mai trebuie tuns.
In principiu, creste 1cm/luna.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Rabdare si lasa l sa fie natural, ai vazut cat suferi