| anonim_4396 a întrebat:

Momentan parul meu este saten-inchis, si as vrea sa il nuantez( nu sa-l vopsesc). Nunatatorul poate afecta parul, adica dauneaza cumva parului?
Si ce nuantator ar fi mai bun (rosu rosu rosu) care sa nu se duca de la prima spalare?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna, eu l-am nunatat tot cu rosu, nu foaarte aprins, mai demult, nu mi-a afectat parul deoarece am folosit un sampon bun si niste masti, uleiuri de par, depinde si de nuantator daca este de calitate, nu dauneaza.Si culoarea se i-a dupa 7-8 spalari, cam asa.
Eu m-am facut cu LondaColor(rosu tehno), e foarte bun nuantatorul acesta. Bafta! kissSper sa ai rezultatul dorit de tine! happy

| anonim_4396 explică (pentru FroddoLikesBlood):

happy Multumesc foarte mult.Si ce ulei de par, sampon, balsam bun ai folosit?

| FroddoLikesBlood a răspuns (pentru anonim_4396):

Am folosit produse de la Loreal sau Schwarzkopf Gliss dar nu pot sa ti-l spun exact pe cel care l-am folosit eu deoarece, poate tu ai parul diferit si nu ajuta cu nimic.Insa uleiul de par pe care ti-l recomand este Ulei par Glossy de la Kallos.Balsamul nu-ti face bine.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Merit si eu o funda?batting eyelashes

NU's disperata dupa fundite, dar consider ca meritkiss.