| Floydancingsaha a întrebat:

Buna TPU! Nu ma prea pricep asa ca as avea nevoie de ceva sfaturi. As dori sa imi cumpar si eu niste adidași mai de calitate, care firma este mai buna nike, adidas sau puma?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Calitate poti gasi si la adidasi de 70 de lei, de ex eu am o pereche de champions pe care am dat 80 lei noi, au piele si sunt super comfortabili si calitativi.
De la nike, am o pereche care a fost 120 de lei si se simte ca un carton la mana.
Ideea e ca nu exista numai 3 firme de adidasi de calitate, iar calitatea la orice lucru difera de pretul pe care il dai pe produs.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat?

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Toate sunt bune dar cea mai proasta este puma
Eu tias sujera sa iti cumperii balenciagahappy

| DascaluIoan a răspuns:

New Balance

| qVlad12 a răspuns:

Adidas