| all3xandrutzaaaa a întrebat:

nu stiu ce sa fac.am parul castaniu, un saten inchis si vreau sa ma vopsesc ori un saten deschis ori un blond ciocolatiu..nu stiu ce sa fac? voi ce ziceti cum mi-ar sta mai bine? am ochii caprui si fata rotunda

1 răspuns:
| Sim0 a răspuns:

Da, ok dar care este culoarea pielii tale? Si asta conteaza foarte mult :*. Daca esti mai deschisa la culoare cu ochi caprui s-ar potrivi un saten deschis sau daca esti mai inchisa la culoare cu ochi caprui merge blondul ciocolatiu. :]