| Anonymus1512 a întrebat:

Parul meu are foarte mult volum. După ce îl spăl îmi stă foarte umflat.
Acum vreun an nu aveam problema asta, adică stătea normal, dar am vrut să scap de breton asa ca il dădeam intr-o parte si acum e cam pe la jumătatea părului meu normal.

Aș vrea sa ma tund, dar cum? (Am părul tuns cat de cat in scări, am incercat sa-l mai tine drept si de asta) Help

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Deshidratare. Sunt destule chestii pentru asta. Încearcă sa folosești un ulei (nu cel în care ai prăjit cartofiorii)