| RDariaa a întrebat:

Pentru ca nu ma vopsesc de mult timp si nu sunt atat de bine "informata" as vrea o parere despre vopselele de la L'Oreal, sau mai concret care este cea mai buna de la aceasta firma? Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syoss au cele mai bune vopsele, tine mult pe par si sunt super ok. Am incredere deplina in syoss problema e la celelalte produse, sunt de raha7 restul precum sampoanele si balsamurile. Iar L'Oreal-ul imi plac fondurile de ten si cam atat... vopselele nu tin asa de mult. Maicamea se vopseste cu L'Oreal si nu prea imi place... dar ea are o varsta si chiar nu ii mai pasa asa tare. Iar despre alte produse la partea "vopsele de par" nici sa nu aud, garnier-ul iti da senzatia ca in loc de par ai o peruca asa de aspru. Avon. mi-e lene sa fac comanda ce naiba sunt atatea vopsele la magazin mai dau banii aiurea si pe comanda si spaga la ala care vine cu pachetul. N-are rost. Singurele de la L'oreal pe care am vrut sa le incerc au fost vopselele de la Recital Preference.

| RDariaa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns!:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru RDariaa):

happy