| Ella_9296 a întrebat:

Pentru fete:am auzit ca, daca iti masezi zilnic sanii se maresc big grin este adevarat? ati incercat? daca da, in cat timp se vad rezultate? Ar trebui sa folosesti si crema pentru masaj? Va multumesc pentru raspunsuri!

1 răspuns:
| Himera a răspuns:

Nu am incercat, dar pot sa iti spun ca nu e adevarat. Singurele lucruri care iti dau marimea sanilor sunt genele tale. Nu exista masaj, crema, medicamente miraculoase.
*exista si posibilitatea sa iti creasca dupa ce iei pilule contraceptive, dar ai nevoie de recomandarea medicului si mergi la risc pentru ca sunt un efect secundar care nu apare la toate femeile.