| BogdanRoxanaDove a întrebat:

Pentru un eveniment deosebit (o nunta) ce tip de coafura imi recomandati? Am ceva emotii si nu ma pot hotari.

Multumesc Frumos

Răspuns Câştigător
| Bogdn10 a răspuns:

Hello,

Poti incerca pinterest, Instagram, etc. insa cel mai bine este sa discuti cu stilistul tau si sa iti explice ce iti sta bine la tipul tau de fata. Forma fetei trebuie pusa in valoare de coafura.

Sotia mea merge cu poza la salon, insa uneori stilistul o sfatuieste sa modifice putin coafura pentru a o adapta la trasaturile fetei ei.
https://illieens.ro/salon-popesti/

Seara buna,

3 răspunsuri:
| BogdanRoxanaDove explică:

Salut,

Multumesc pentru orice detalii si / sau sugestii.

| GirlOnline81 a răspuns:

Mie nu-mi plac coafurile sofisticate. La evenimente il port fie drept, fie bucle lejere.

| comyne a răspuns:

Daca vrei sa ai cateva surse de inspiratie iti recomand sa folosesti pinterest si sa cauti coafuri elegante