| AllesSy a întrebat:

Peste cateva zile este este ziua unei prietene si vreau sa imi pun niste unghii false nu le folosesc mereu doar la ocazii si problema e ca mi s-a terminat lipiciul ala thinking cu ce as putea sa-l inlocuiesc?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Cu super glue laughing) Cumpara'ti altele, ca doar nu sunt o avere.

1 răspuns:
| KoolKitty a răspuns:

Nu cre k poti sa inocuiesti lipiciul ala. Dar sa stii ca la o mulzime de magazine se gasesc unghii false incepand de la 2 ley!