| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a unui coleg, dar si-o serbeaza maine, la o pizzerie. Cu ce as putea sa ma imbrac(am 11 ani)? Ce spuneti, i-ar placea un hanorac rosu cu imprimeu? Pentru ca asta i-am luat. Multumesc anticipat! Funda! happy love struck

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Deci deci deci:

am sa-ti dau cateva tinute:
1)stilul drapel(nu te speria nu e cine stie ce).sa zicem sua:culorile principale:rosu, alb, albastru.blugi/colanti albastri/rosii+bluza cu dungi albe cu culoarea cealalta+o esarfa cu stelute de preferat pe fond albastru

alt steag:marea britanie:daca ai un tricou cu emblema, ceareala.sunt sigura ca ai mai vazut tricouri de-astea... poarta-l cu blugi albastru aprins.o esarfa rrosiehappy

2)pasteluri:poarta un element pastelat cu negru:niste pantaloni pastel cu colanti negri si o bluza neagra.sau pastel in degrade gen:un tricou turcoaz deschis cu blugi albastru
deschis

3)alb:aici iti sugerez 2 combinatii:A)o rochie vaporoasa alba cu colanti negri si o geaca de blugi.sauB)o bluza alba cu o fusta alba.

4)imprimeuri cu fori:un maieu negru cu pantaloi negri/blugi dar nu colanti fiindca va parea indecent.deasupra puneti o bluza larga lalaie cu imprimeu cu flori.imprimeul poate avea orice forme vrei tu chiar si pisici

despre cadou eu zic cai va placeahappytotusi daca e fata mai iai o bratara iar daca e baiat... poate o husa de telefonwinking

la absolut toate tinutele eu iti sugerez CONVERSII! daca nu, balerini sau alti tenisihappy

sper ca te-am ajutat si ca-mi dai fundahappy

te pup pawavehappy>; D<

8 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu haine :0 ce idee grozava

| Katoky a răspuns:

Nu conteaza ce i-ai luat conteaza gesul si sa te imbraci in ceva mai de primavara adica niste blugi pe corp sau geansi cu un tricou o geaca mai subtirica si cu niste tenisi... sper ca te-am ajutatkiss

| NonEinstein a răspuns:

Pantaloni mulati si putin decolteu si o sa fie super, spor!

| Patrisia14 a răspuns:

Da,ia-r fi pe plac.....cu se sa te imbraci? Cu o pereche de blugi, o chamasuta Cu floricele ceva frumos

| Renes a răspuns:

Cred ca esti fata, niste colanti cu niste tenisi si hanorac, si blugi cu o bluza si cu niste ghetute, iar cadoul e frumos.

Distractie Placuta! :*

| Mat3w a răspuns:

Gestul conteaza!winking

| SDiana2450 a răspuns:

Poti sa iti iei niste blugi si un roling cu o rochita eu asta cam port (de exemplu poti sa iti iei blugi albastri cu un rolind gri si o rochita neagra).Eu asta am purtat la ziua unui baiat. Sper sa te ajute sfaul meu! Mult succes!

| Mod3rnz a răspuns:

O camasa incheiat ( cu carouri, dungi la care se pot sufleca manecile), tricou pe dedesubt, blugi mai mulati si tenisi.