| deniisa a întrebat:

poate cineva sa imi recomande un autobronzant de calitate care sa nu imi lase pete?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Toate autobronzantele (de firma sau nu ) iti vor lasa pete. Du-te la un beauty salon pentru o aplicare "profi"!

| Amyyyyyyy a răspuns:

Da cel de la avon este foarte bun trebuie sa contactezi un reprezetant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Deniisa...Eu iti recomand produse Avon dar daca tipul tau de piele este mai sensibil, incearca produse din Suedia, oricare dar sa fie made in Sweden!