| anonim_4396 a întrebat:

Săptămâna viitoare o sa ma epilez prima oara cu ceara (pana acum m-am ras) si am emoții ca o sa doara foarte tare, mai ales ca o sa merg la salon deoarece nu ma descurc singura. O sa ma epilez cu ceara calda și sunt curioasa cat de tare doare, mai ales ca pana acum m-am ras. Puteți sa îmi spuneți cât de tare doare?

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Doare doar daca ai firele de par lungi sau in zonele cu piele sensibila gen subrat, sub buric etc. Nu doare tare, cine iti va smulge ceara o va face rapid astfel incat sa nu te doara, asa ca stai linistita, stiu eu astea si sunt baiat si nu stii tu laughing

| Crackman a răspuns:

Eh, nu a murit nimeni de la durere.

| bbnnmm a răspuns:

Fiecare are o rezistență la durere diferită. Și depinde și de firul tău de păr, dacă e mai gros, dacă e mai subțire, dacă rădăcina e mai groasă. Oricum, durerea nu este una chiar insuportabilă. Dacă vei continua să te epilezi cu ceară, vei vedea pe parcurs că te obișnuiești. De exemplu, eu nu simt durere când mă epilez pe mâini, deși primele dăți când m-am făcut mă durea destul de tare.

| stefan1993ful a răspuns:

Dragă Diana putem face in felul urmator. aplici ceara pe corpul tău și mă pui pe mine să trag de ea! Dar in timp ce ne sărutăm! Mă muști de buze in funcție de cât de tare te va durea.așa vom plânge amândoi! Și așa voi știi și eu cum e epilarea cu ceară! Te pup!

| Anonim0506 a răspuns (pentru stefan1993ful):

Ești prost

| stefan1993ful a răspuns (pentru Anonim0506):

Hey..tocmai ți.am raspuns drăguț și romantic! Multumesc pentru compliment!