| Darius1878 a întrebat:

Buna TPU! Stie cineva care a fost recent in Douglas modul in care te lasa sa testezi parfumul? Adica as prefera sa il testez dand o data pe mana ca sa vad cum miroase pe pielea mea, cum se pot testa, daca se pot testa de fel? Ma gandesc ca acum e diferit fata de cum era inainte de pendemie, deci as dori numai daca a fost cineva recent. Adaug faptul ca vreau doar sa testez, nu cumpar direct din Douglas dar desigur ei nu au de unde sti asta.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca modul este diferit fata de a lua un tester de ala ti-l pufaie pe o hartiuta de asta si mirosi. Stiu ca prin alte parti din mall unde am fost tot asa procedeaza dar nu stiu exact daca in Douglas.

| alina2k18 a răspuns:

Poti sa testezi asa cum vrei tu.
Ideea e sa nu mirosi sticluta/capacul.
Ori pulverizezi pe mana, ori pe hartie.
Testat parfum asa in Douglas si in Victoria s Secret.