| anonim_4396 a întrebat:

știe cineva vreun truc sa nu mă mai doara așa tare când me epilez cu epilatorul? Fundă

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nurofen cu 15minute inainte sau un whiskey micwinking daca esti majora.

| Rossa8807 a răspuns (pentru alina2k18):

Mulțumesc

| Adry05 a răspuns (pentru alina2k18):

Hai frate cum să-i zici să ia nurofen pentru un amărât de epilat? tu ești pe bune?

| alina2k18 a răspuns (pentru Adry05):

Pe tine cand te doare ceva ce iei?

| Adry05 a răspuns (pentru alina2k18):

Păi când te doare ceva interior care n-ai cum altfel să rezolvi și e durere mare, așa pentru un amărât de epilat că doar e durere suportabilă să te apuci să iei pastile? mai ales cât rău face nurofenul la ficat și stomac, păi să ia câte 2 de alea pe lună numa pentru epilat... + ce mai ia pentru când e cazu în câțiva ani are ficatu la pământ. cum poți să-i spui cuiva să ia pastile așa pe bandă rulantă? Mai e un pic și recomanzi nurofen și că te dor picooarele după o zi de mers, că și aia tot durere e, nu?

6 răspunsuri:
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Te poti unge cu o crema sau cu o spuma inainte sa te epilezi in zona respectiva. Este ca si cum te-ai barbieri pe fata, mai intai te dai cu spuma si abia apoi te apuci de barbierit.

| alina2k18 a răspuns (pentru ArmyCaptain28):

Ea se epileaza, nu se rade cu lama, pielea trebuie sa fie perfect uscata, fara pic de crema, spuma, lotiune.