| denysuk25 a întrebat:

Stiti unde pot gasi in Bacau sau online lantisoare cu BFF? funda.

Răspuns Câştigător
| andreeacmocanu a răspuns:

Pot sa iti fac legatura cu cineva care le face la comanda, si vorbesc cu patronu' sa ti le dea foarte ieftin, ca il cunosc. iti dau adresa de e-mail a firmei si trimiti un mail. La adresa hmbijouxro@yahoo.com si spune ca vrei sa vorbesti cu domnul Adrian din partea Cameliei, si o sa le trimita prin posta cu maxim 15 lei total. poate sa le faca cum vrei tu, cu lant auriu, argintiu, cu snur roz sau verde sau crem etc...cu factura si tot ce trebuie.

1 răspuns: