| feli18 a întrebat:

Stiti vreo croitorie buna in Brasov unde imi pot face un costum la comanda?

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Cum cobori pe strada Lunga pe partea dreapta. http://www.tatasifiul.ro/
Nu ajungi in strada De Mijloc e chiar inainte cu 50-100 de metri de bifurcatie. Str. Lunga Nr.35 din cate vad pe site. Magazinul il gadesti sigur ca are ceva logo cu negru, iti sare in ochi pt.ca e elegant si scrie pe afara "custom made clothing"..sau ceva de genul asta... daca nu ma insel.