| Ierdna333 a întrebat:

Sunt baiat si am 17 ani si am niste cojite pe scalp. Are cineva idee ce sampon ar trebui sa folosesc sau altceva?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Selsun Blue - varianta albastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai lipse de vitamine si exces de sebum ce ingrasa parul.
Mananca multe fructe cat despre sampon incearca unu antiseboreic cu sulf
Sau un sampon special din plante. renunta de altfel la carne vreo 2-3 saptamani pentru a ti detoxifia organismul. Elimina stresu si mergi la un medic dermatolog

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Recomand sa mergi la un dermatolog cu trimitere, asa stii exact ce sa cumperi, plus ca este mai ieftin cu reteta.

| lorena1gianinak a răspuns:

Mergi la farmacie și ia un șampon anti-măreață.