| Matrix123 a întrebat:

Sunt baiat si ma confrunt cu o problema. Am cateva fire de par crescute intre sprancene. La un moment dat le-am luat. M-am decis sa le spun parintilor, ei mi-au spus sa le las asa. Acum ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Le poți lua cu penseta dacă se văd urât.

| Marbea a răspuns:

Daca nu-ti plac ia-le cu penseta, nu este nici o tragedie daca le iei. Daca te intreaba le spui ca nu-ti plac si gata. Este o hotarare pe care o poti lua si singur.

| Ionut231312 a răspuns:

De fiecare data cand iti cresc ia-le cu penseta, nu este nicio tragedie, ci dai dovada ca ti la aspectul tau