| HalloweenSamy a întrebat:

Sunt baiat si sunt umpic mai dolofan. Nu sunt gras dar cand port blugi mi se freaca picioarele si dupa un timp blugii sa rup intre picioare ce sa fac? Dau Funda pe cuvant

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Poti incerca sa porti blugi mai largi sau blugi conici (largi sus, stramti jos) sau incearca pantaloni de treining :-?
Uite aici un site foarte bun de haine de calitate si de marimi:
www.dehaine.ro

Acolo au blugi conici, au si marimile (poti sa iti ei mai largi) si cand dai comanda te vor suna si te intreaba inaltime si greutatea ca sa fie buni.
Eu am luat o pereche de blugi si o pereche de trening si au venit perfect pe mine iar eu folosesc mult la alergat si rezista.
Acuma oricat de gras / slab ai fii, depinde de material, poti sa freci tu blugii cat vrei ca nu se rup, cel putin astia.

| Carla01 a răspuns:

Cumpără-ţi pantaloni negrii cu tur, sau blugi mai largi, sau cel mai simplu si nu te costă nimic sa dai câteva kg jos şi ai grija ce mănânci! happy

| GoodDay9 a răspuns:

Slabeste laughing

| HalloweenSamy explică (pentru GoodDay9):

Haha amuzantu-le. Ce nu intelegi ca nu sunt gras. Nu comenta daca esti batut in cap.