| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fată, am 15 ani şi în vară merg la nuntă şi nu ştiu cum să-mi fac părul. Am păr şaten, destul de lung. De preferat ar fi să nu am părul desfăcut că o să-mi fie cald. M-am gândit la o împletitură frumoasă sau un coc. Ce îmi recomandați? Dați şi poze vă rog puppy dog eyes. Mulțumesc, fundă!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune tu poze cu tine sa te vedem, altfel ce raspunsuri vrei daca nu stie nimeni cum arăti, si ai rabdare ca pînă la vară mai este, acum e iarnă frig si stai cu căciulă pe cap, de unde esti?

| K0sti a răspuns:

Mai e pana la vara...

| Anonimus02 a răspuns:

Ce culoare e rochia? E mai eleganta sau mai sexy?

| zmotocel13 a răspuns:

Buna!
Si eu am aceasta dilema de fiecare data cand merg la o nunta sau un botez... Mereu caut coafuri cu cocuri...
Uite, sunt aici cateva modele de coafuri pentru nunta
http://trenda.ro/frumusete/coafuri-nunta-in-tendinta/
Poate te ajuta. Sau daca vrei sa vezi mai multe coafuri si tunsori, acceseaza link-ul
http://trenda.ro/frumusete/coafuri-si-tunsori/
Sper sa iti fie de folos :)!