| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fete care au incercat sa isi puna acasa unghii cu gel fara sa faca vreun curs? V-au iesit unghiutele? Merita banii pe materiale? Multumesc.

2 răspunsuri:
| AndryDya a răspuns:

Buna! Eu nu am facut nici un curs si totusi mi.am comandat acasa un set cu tot ce trebuie, mie nu mi.a fost greu si e si distractiv sa iti modelezi unghiile dupa bunul plac, daca totusi doresti sa stii cum se pot aplica poti cauta pe Youtube sunt multe clipulete care te invata! Merita banutii. Unghiile tin mult timp?

| anonim_4396 explică (pentru AndryDya):

Ok. Multumesc