| RockerGirl a întrebat:

Sutn fata, am 12 ani si as vrea sa ma tund.Acum am parul saten inchis, si e tuns in scari, lung pana pe la 3 sferturi de spate...Si vreau sa ma tund, dar nu stiu ce tunsoare sa imi fac, ca as vrea ceva nou, sa nu fie prea scurta, si sa fie asa. in trend! Dat-mi si mie niste linkuri cu poze sau sugestii. Funda la ce imi place cel mai mult :*

4 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Mie îmi plac fetele cu păr ondulat sau drept. Uite aici un exemplu :http://www.avantaje.ro/.......jpg.Dacă nu îţi place, încearcă pe www.frizuri.net.

| vipoletaviperita a răspuns:

Buna! Eu iti recomand o tunsoare bob, poate chiar asimetrica.Este o tunsoare tinereasca si chiar se poarta. In plus, e bine pentru parul tau deoarece ii dai mai mult timp sa se regenereze. Iti spun eu ca toata lumea o sa te admire.A, si o sa poti sa-ti aranjezi parul in foarte multe moduri, o sa poti sa porti multe accesorii, intr-un cuvant, vei fi foarte COOL

| oanagabriela20 a răspuns:

Pai til poti tune un pic de la varfuri si dupa sa iti ia foarte drept si daca vrei iti poti lasa si breton sa fie mai frumos;-)