| 12345600 a întrebat:

Bună TPUlaughing Știți cumva cum aș putea să scap mai repede de acnee?

7 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Mergi la dermatolog care iti da un tratament personalizat, fix pentru tipul tau de acnee si problemele tale medicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dermatolog.

| Mela1000 a răspuns:

Sapun Gerovital anti acnee si sa te speli de două ori pe zi cu el. Eu mai folosesc o cremă numită Skinorem.

| Mela1000 a răspuns (pentru Mela1000):

Skinoren*. Găsesti la farmacie.

| rumi36 a răspuns:

Sunt niste creme speciale, du-te la farmacie

| akaanne a răspuns:

Te sfătuiesc să mergi la un dermatolog el știe singur ce îți trebuie.

| Xena16 a răspuns:

Aceeași problema am avut și eu în adolescență iar o cosmeticiana mi.a recomandat mibazon care este produs veterinar dar m.a ajutat foarte mult. Acum daca îmi mai apare cate un cos odată la 3 ani. Încearcă. Sănătate.