| Darktee a întrebat:

Știți cumva daca frizeriile sunt deschise sau nu în aceasta perioada, voi cum rezolvați cu tunsul?

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Nu sunt deschise si nu au voie sa le deschida pentru ca risca amenzi peste 20.000 lei daca le deschid! Legea spune clar ca sunt interzise!
Recomand sa cauti frizer online, care se deplaseaza la domiciliu sau vreun vecin(a) sau te apuci si te faci tu, daca tot nu poti pleca din casa.

12 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Habar n-am probabil voi apela la un prieten care se pricepe.

| Sofer a răspuns:

Vezi dacă ai prieteni care tund. La frizeri nu cred ca găsești deschis. Se pare ca și eu voi rămâne cu parul mare.

| JicaContra a răspuns:

Te razi in cap sau iti lasi pleata lunga
sau ai pe cineva apropiat care se pricepe la tuns
sa chemi pe cineva de pe net iar e o idee proasta, pentru ca nu stii pe unde a umblat ala si ce covit a luat

| FreddieM a răspuns:

Tocmai ce m-am decis sa-mi las parul lung, laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa îmi iau o șapcă, nu sunt deschise din păcate

| oz_1736 a răspuns:

Ne tundem acasa. Cumperi o masina de tuns si suni un prieten

| AlexMh a răspuns:

Masina de tuns.

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Normal ca da... mai trebuie si omul sa se tunda
apropo eu m-am tuns la un preten care are frizerie da la el acasa

| Eugen80 a răspuns (pentru ionicabubulina112112):

Nu au voie! Nici barber-shop, nici macar cofetariile nu au voie pentru ca nu au marfa de urgenta!

| suntserios a răspuns (pentru ionicabubulina112112):

Stii tu frizerii care incalca ordonantele militare si sunt deschise?

| darrio2007 a răspuns (pentru ionicabubulina112112):

Daca te oprea Politia pe strada te costa tunsul alocatia ta pe cateva luni.

| darrio2007 a răspuns (pentru ionicabubulina112112):

Unde ai vazut tu frizerie deschisa? Daca erai oprita de Politie, cand mergeai la prieten iti luai amenda grasa. Daca aveai virus, nu il infectai pe prieten?
Inconstientă!