| Izabelapff a întrebat:

Transpir intr-un mod oribil si nu imi pot explica de ce. Am 15 ani si am incercat orice metoda*cred*. Culmea e ca transpir doar la scoala * nu fac activitati fizice sau ceva de genul si nu e foarte cald in clasa*. Stiti vreo solutie pentru problema mea?

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Cauta un antiperspirant bun, de obicei cele care au scris pe ele 72 h.
Probabil esti f emotionata, stresata fara sa iti dai seama si de asta ti se intampla doar la scoala asta.
Bea apa suficienta la scoala si poarta haine de bumbac largute nu stramte.