| claudiosuraj1 a întrebat:

unde as putea gasi o pereche de sneakersi albi, ceva gen cu un lant pt barbati. fundahappy

Răspuns Câştigător
| CoolAlice a răspuns:

Modele de sneakers albi cu lant auriu am gasit numai pentru fete (cu talpa inalta).
Singurii de barbati care au lant (de fapt, e ca o placuta metalica) sunt disponibili pe negru, albastru inchis si galben inchis si sunt 63 de lei: http://ttap.co/1G0RqYs

2 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Pantofi pentru cocalari si tarani! Mai bine ti-ai lua o pereche de tenisi decat "sneakersi" aia.

Răspuns utilizator avertizat