| Aura_6678 a întrebat:

Buna tpu.va rog ajutati-ma cu un tratament pe unghii. se rup foarte repede...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tratament foarte bun pentru unghiile cu astfel de probleme, cu ajutorul caruia vei obtine rezultate intr-un timp destul de bun este tratamentul pentru unghii de la farmec( http://3.bp.blogspot.com/......i-vitB.jpg ). Este foarte accesibil ca pret, rezultatele se vad mult mai repede decat in cazul tratamentului cu ulei de ricin(unul dintre cele mai recomandate tratamente naturiste pentru aceasta problema)si nu este absolut deloc pretentios(il aplici pe unghii si se usuca imediat, intarind unghiile inca de la prima aplicare).

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Daca te dai cu zeama de lamaie pe ele, ti se intaresc

| FunnyLoOVe a răspuns:

Uleiul de ricin sau sa le tii mereu, o perioada mai lunga de timp cu oja sau lac de unghii

| dyanagabryela a răspuns:

Incearca cu zeama de lamaie (da-ti de cateva ori pe zi, dupa ce s-a uscat primul strat mai da cateva). Evita de cat posibil sa te speli pe maini 20-40 de minute.