| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... va rog recomandati-mi cateva geluri de curatare a fetei ( momentan folosesc gel de la Bioderma Sensibio, este ok dar simt ca ca nu face nimic special, as incerca si altceva dar nu stiu ce :-) ). Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da bine bine, tu zici ca vrei o recomandare de gel de curatare dar nu zici tipul de ten, problemele lui etc care-s factori esentiali in alegerea produselor

| Simpatic a răspuns:

Nici celelalte nu vei simti ca fac ceva deosebit!

| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Păi eu folosesc Gerovital lotiune tonică cu mac, iti lasa fata fina, catifelata si mată. Este super. Poti folosi si vrem Gerovital cu nuferi.