| Anonimata345 a întrebat:

Bună,TPU! Voi ce părere aveți despre moda asta noua de a purta blugi largi gen tip evazați sau wide leg, straight ceva de genul? Voi ați purta acest gen de blugi?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mișto
Nu port blugi.

| Anonimata345 explică (pentru Catrice):

Cel mai tare răspuns! laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu as purta
Blugii evazati arata bine pe o fata inalta si slaba, altfel arata ciudat

| GPA a răspuns:

În ceea ce privește materialul, nu aș purta evazat, nu pentru că nu aș vrea, dar din obișnuință, pentru că întotdeauna am purtat pantaloni / jeanși slim, conici. Prefer ceva mai strâns pe picior, mi se pare o prostie faptul că se consideră că băieților nu le-ar sta bine cu un pantalon ceva mai strâns pe picior, mă refer la zona gambei (nu cu turul lăsat, doamne ferește laughing ).
Depinde de fizionomia fiecăruia, dacă ai gamba cât de cât dezvoltată, coapsa și ai o greutate potrivită, de asemenea și statura, poți purta chiar și skinny. Nu înseamnă că dacă porți skinny, tu, ca și bărbat, ești văzut altfel de cum ar trebui. Ideea e să te simți bine cu ceea ce îmbraci, mai pui cămașă casual tip hoodie, o pereche de sneakeri lejeri in picioare și gata.

Wide leg sunt foarte căutați de către femei...

| NunuNini a răspuns:

Da. Ascund unele imperfectiuni.

| Stefantar a răspuns:

Îmi place foarte mult cum arată astfel de blugi pe fete.