| anddclaus a întrebat:

Buna tPu
Voi cum va considerati?
frumosi sau urati
thinking

votkiss

Răspuns Câştigător
| poppies a răspuns:

O Doamne! Ce doza puternica de narcisism pe aici!

24 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Frumoasa blushing.

| Bailey a răspuns:

Las pe altii sa ma descrie sau sa ma critice!winking

| NoNameJunior a răspuns:

Frumoasabatting eyelashes

| MMihai a răspuns:

Bărbatul trebuie să fie mai fain decât dracu, din păcate femeile nu mai gândesc așa!

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Eu spuneam mai mereu ca sunt urata, dar toti oamenii spuneau ca sunt frumoasa si baietii ma placeau nu stiam ce sa cred! Vreiam sa fiu frumoasa ca fetele din clasa! Pana la urma am inceput sa cresc si sa imi dau seama ca sunt frumoasa si ca trebuie sa ma accept asa cum sunt!
UITE UN SFATbig grinaca te crezi urat/urata crede-ma ca nu esti nici o pers.nu este urata! Suntem doar diferiti! Acceptati fizicul si iubestete asa cum esti! Tu esti singura/singurul care poate sa iti dea foarte multa incredere in tine sa nu uiti asta;-)!
Ma bucur cate-am ajutat!
Fundita kiss?

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Eu nu ma consider nici frumoasa, dar nici urata. Undeva intre.Dar parerea mea este ca nu conteaza exteriorul atat cat conteaza interiorul.
Bye!

| Kristtine a răspuns:

Exact cum zice si @Jelli happy

| Bellatris a răspuns:

Fiecare este frumos in felul lui. happy

Răspuns utilizator avertizat
| ytalyanu a răspuns:

Fiecare e frumos

| Je_1276 a răspuns:

Vreau sa fiu sincera.Eu ma cred frumoasa, dar stiu ca fiecare are ceva frumos in felul lui.Sunt frumoasa fizic, dar in interior sunt 40% frumoasa si 60% urata.Fiecare avem defecte, si stiu ca si eu am.Deci,nu trebuie sa spui ca tu esti cel mai frumos.Trebuie alti sa-ti spuna asta.

| DiannaDia a răspuns:

Uratisadcrying

| danielahopes a răspuns:

Eu una ma consider foarte frumoasa de ce? in primul rand pentru. ca sunt naturala nu folosesc machiajuri sau fonduri de ten placi de parc sau alte prosti. nu folosesc decat glusul si parfumul.

| Dumnezău a răspuns:

Dumnezău.Atotputernic.Atot-violator de minti, constiinte si vointe.

| starmaker a răspuns:

Cateodata frumos, cateodata urat, cateodata mediu; depinde cu cine te compari.

| Danut4 a răspuns:

Uita-te la avatarul meu laughing

| dende95 a răspuns:

Urat si frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una ma cred super frumoasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Om.

| KenJi a răspuns:

Nici prea dar nici deloc happy

| StopCardiak a răspuns:

Intre!laughing

| XxY_5456 a răspuns:

CEL MAI frumos dintre frumosi!winking

| Whittyfluffy a răspuns:

FrumoashawinkingU?

| dadadaotelueviatamea a răspuns:

Eu ma consider frumoasa. (si m-i s-a dovedit asta din momentul in care am fost aleasa miss a clasei). Fiecare trebuie sa ne consideram frumosi. Daca ne machiem ne facem urati. Fiecare are o frumusete aparte. Si, oricum, interiorul conteaza, nu exteriorul.