| CrayonBox a întrebat:

Voua cum va place sa va faceti manichiura, Si in cat timp va stergeti unghile, dupa ce le aveti facute cum vreti voi?

Răspuns Câştigător
| GameOverBitch a răspuns:

De obicei, folosesc doar lac sau o culoare deschisa. Nu imi place sa am unghiile prea stridente sau neon.
Le sterg cand mi se strica, pentru ca majoritatea culorilor deschise se asorteaza aproape la orice.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Mie îmi place să-mi fac manichiură franţuzească şi le şterg după vreo două săptămâni.
Pa-pa.

| ElenaSA a răspuns:

Sunt perioade in care imi place o anumita oja-deschisa, perioade cand imi place mai inchisa.Imi place sa fac eu manichiura, pe care o refac la o saptamana.

| Annyya a răspuns:

Imi place sa ma fac la unghii, mai ales ca imi fac diferite modele. Cand nu am timp de modele, le fac intr-o singura culoare (de obicei negru sau albastru).
Le sterg atunci cand m-am saturat sau cand incepe sa se strice din manichiura. happy

| Lix_Lixii_1978 a răspuns:

Pai imi plac si negre pentru ca sunt mai baietoasa, imi plac sa le fac french, roz -bombon, dupacare le sterg la vreo 4 zile.Acum le am facute rosii.