| duckyduckdede a întrebat:

vreau foarte mult sa imi creasca parul inca 10 cm, pana acum nu crestea mai deloc posibil din cauza placii, acum o saptamana mi-am taiat vreo 3 cm din varfuri fiindca erau arse, nu mai am folosit deloc placa, ma spal odata la 2-3 zile, imi tin parul prins tot timpul in coada si de 2 ori pe saptamana ma dau cu ulei de ricin. In ritmul acesta cam cat ar dura sa imi creasca parul 10 cm?

1 răspuns:
| ChloeCupcake a răspuns:

Pai cred ca intr-un an o sa-ti creasca 10 cm sau in 10 luni aproximativ. El creste aprox 1.4 cm in fiecare lunahappy