| Wonderland a întrebat:

Buna TPU :* vreau sa achizitionez on-line un Relax and Tone insa nu vreau sa-mi iau teapa. Va rog sa-mi recomandati un site bun si in care aveti incredere sau, daca il aveti si voi, sa-mi spuneti de unde l-ati luat.Mersi anticipat

P. S. Nu as vrea sa-l iau de pe TopShop pentru ca este o diferenta foarte mare de pret intre cel de acolo si cele pe care le-am gasit pe alte site-uri.

4 răspunsuri:
| Unique_8782 a răspuns:

Http://www.top-shop.ro/....../index.asp

uite asta e site de incredere,.

| eugem35 a răspuns:

Www.okazii.ro si te poti intalni personal cu cel care il vinde

| Aniisoara a răspuns:

Pe okazii : http://www.okazii.ro/moda/relax-and-tone.html uitate pe aici :D

| Dyaaanaaa a răspuns:

Uite si eu mi-am luat de pe www.teleshoping.ro