| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Bună TPU vreau să mă apuc de Handmade și să incerc să și vând, dar nu știu i ce parte s-o iau. Cu ce fel de Handmade aș putea incepe? Aș vrea ceva nu tocmai foarte greu de făcut sau costisitor,...

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Exista atata lume care face handmade, incat slabe sanse sa poti vinde ceva, mai ales daca vrei sa faci ceva simplu si ieftin... e inflatie de handmade in targuri, online, prin magazine. Daca nu gasesti ceva wow!, ceva inedit, mai bine nu pierde vremea.
Poti gasi idei pe breslo.ro, sunt pe youtube multe tutoriale despre absolut orice si sunt site-uri specializate.
Bafta!

| Trixy65 a răspuns:

Poti sa incepi sa faci cercei din fim happy.

| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Pentru inceput poti face origami. Bafta!

| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu de youtube unde postez mai multe tutoriale quilling - Handmade :
https://www.youtube.com/user/estoreromania

| larisa98 a răspuns:

Eu cand am facut handmade am inceput cu bratari simple si le vindeam prin scoala laughing nu sunt greu de facut, gasesti plin de tutoriale pe internet si singura chestie de care ai nevoie e ața, eu la inceput le faceam pe carton, pentru ca firele sa fie separate si sa fie mai usor thinking Multa bafta happy