| SmileAgain a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste suvite la par. Insa nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi. Am ochii verzi inchisi, parul e blond inchis, tenul are o culoare nu chiar alba, putin mai inchisa, si fata este rotunda.

8 răspunsuri:
| nononono1111111111 a răspuns:

Fa-ti varfuri verzi sau blonde deschis. Eu zic ca ai arata smecher. puppy dog eyes

| raluca0306 a răspuns:

Suvite blonde, dar mai deschise decat culoare ta.

| Antonia981 a răspuns:

Suvite roscatewinking E si la moda, si ti-ar sta bine pentru ca si eu am aceeasi culoare la par

| SandraM a răspuns:

Diferite nuante de blond si suvite cit mai subiri. Nu uita ca orice vopsea care este mai inchisa decit nuanta ta naturala te va face sa arati batrina. Multa bafta!

| JustMeDiana a răspuns:

Poti sa iti faci la varfuri saten sau brunet ..ca Antoniahee hee. Sau. poti sa iti iei o suvita [nu chiar mare] din fata si sa ti-o faci verde inchis.

| Alecsandrrra a răspuns:

Poti sa iti faci suvite blonde mai deschise la culoare

| yuly04 a răspuns:

Fa-ti varfurile de culoarea frunzei nucului adica verde inchis sau un fel de saten culoarea castanelor pentru ca iti pune ochii in evidentza..succeswinking :*

| CoraliaCory99 a răspuns:

Iti poti face suvite roscate sau o amestecare de nuante.